Krypto-Sylwester

Sylwestrowa noc lada noc. To duży przełom starego i nowego roku, ale też mały przełomek ostatniego i pierwszego dnia roku, który można zapisać tak:
SYLWESTER/NOWYROK
Ukośna kreska może oznaczać także dzielenie, a ponieważ w tym konkretnym „działaniu” występuje dziesięć różnych liter, więc zapewne główkołamaczom lub szaradzistom całość skojarzy się z kryptarytmem. Inaczej mówiąc: czy można w takim dzieleniu zastąpić litery cyframi tak, aby iloraz był liczbą całkowitą (oczywiście takim samym literom powinny odpowiadać jednakowe cyfry, a różnym – różne)? Albo jeszcze inaczej: czy suma kilkudziesięciu lub raczej kilkuset takich samych 7-cyfrowych liczb, odpowiadających „wyrażeniu” NOWYROK, mogłaby dać sumę odpowiadającą wyrazowi SYLWESTER?

Nie sprawdzałem, tzn. nie korzystałem z programu, który by rozstrzygnął ten dylemat, ale jestem prawie pewien, że rozwiązania nie ma, ponieważ warunki są zbyt ostre.

Z ukośnikiem można także zapisać konkretny, tegoroczny Sylwester:
SYLWESTER/2011
W tym przypadku o rozwiązanie znacznie łatwiej, bo różnych liter-cyfr jest tylko siedem. Kryptarytm może mieć formę pełnego „słupkowego” dzielenia, które da się rozszyfrować w przerwie między jednym sylwestrowym fajerwerkiem a drugim:

Kółka oznaczają cyfry nieparzyste, kwadraty – parzyste. Zero jest oczywiście parzyste.
Jaką liczbą jest SYLWESTER?
W nowym roku życzę Państwu tyle łutów szczęścia, jaka jest ta liczba.

Komentarze z prawidłowymi rozwiązaniami uwalniane są wieczorem w przeddzień kolejnego wpisu. Wpisy pojawiają się co 3-4 dni.