O jednym byczku

Błędy w tegorocznym „Omnibusie” mogą być pretekstem wpisów w Łamiblogu. Oczywiście nie popełniam ich specjalnie, żeby później mieć o czym pisać – to byłoby lekko masochistyczne. A poza tym błędy dotąd zauważone (głównie przez czytelników) są małego kalibru – takie małe byczki-niedoróbki. Oto jeden z nich.
Pierwsze z trzech zadań nazwanych Sudoczku polega na wpisaniu w puste kratki cyfr od 1 do 6 (cztery liczby już są gdzie trzeba) tak, aby w każdym wierszu, w każdej kolumnie i w każdym 6-polowym prostokącie 3×2 ograniczonym grubszą linią znalazło się sześć różnych cyfr. I warunek dodatkowy: liczby w polach między którymi jest kropka powinny różnić się o 1.

W „Omnibusie” podane jest jedno rozwiązanie, a tymczasem okazało się, że przy sformułowanej jak wyżej treści zadania rozwiązania są dwa. W tym podanym na przekątnej Wrocław-Białystok suma liczb równa jest 19. Jaka jest ta suma w drugim rozwiązaniu?

Komentarze z prawidłowym rozwiązaniem ujawniane są wieczorem w przeddzień kolejnego wpisu (z błędnym zwykle od razu). Wpisy pojawiają się co 7 dni.